Minimalistyczne i naturalne produkty | Darmowa dostawa powyżej 499zł

Szukaj

  • 0

Organiczna wełna do wypełnień

129.00 PLN

Wełna organiczna

sprężyste i miękkie runo owcze

Jest to mata wełniana dedykowana z myślą o naszych poduszkach Organic pure wool. Mata z wełny organicznej to zdrowy i hypoalergiczny sposób na wykonanie naturalnych, sprężystych, miękkich poduszek, kołder i zabawek. Nasze watoliny wełniane są przystosowane do wszelkich wypełnień pościeli i poduszek, pikowania, patchworku, materacy oraz do zabawy.

Owaty wełniane spełniają regorystyczne wymogi ekologiczne i społeczne - posiadają certyfikat GOTS. Są hypoalergiczne, niebielone i niefarbowane. 100% natury 0% syntetyków.

Etyczna hodowla owiec podtrzymuje zdrowie gleb, ekosystemów i ludzi, wykorzystując naturalne procesy a nie sztuczne i masowe nakłady. Co ważne, gospodarstwo takie nie pozwala na stosowanie toksycznych oprysków, GMO (organizmów zmodyfikowanych genetycznie) w pożywieniu oraz przeciwdziała niehumanitarnym praktykom typu mulesing. Zamiast tego łączy tradycję, innowację i naukę aby przynieść korzyści wspólnemu środowisku i promować dobrą jakość życia dla wszystkich zaangażowanych. Zdrowe i szczęśliwe owce = zdrowa wełna.

Gospodarstwa zarządzane w sposób zrównoważony mają również większą różnorodność biologiczną, co oznacza, że ​​ekosystem flory i fauny jest nienaruszony, a wiele różnych gatunków jest częścią środowiska. Jednym z wymogów hodowli owiec jest przestrzeganie wysokich standardów dobrostanu zwierząt

Wełna pochodzi z Niemiec i tam została przetworzona w bardzo delikatną, luksusową i lekką włókninę do wszelkich wypełnień.

Dowiedz się więcej: Wełna organiczna

Cena dotyczy 0,5m organicznej maty wełnianej (50cmx150cm) 


Skład:

100% certyfikowana, organiczna wełna w postaci sprasowanej (owata organiczna) o gramaturze ok 500g/m, grubość 25-30mm, szerokość na belce 150cm.

Kraj pochodzenia: Niemcy

Koszyk

Twoje zakupy

s k l e p