Minimalistyczne i naturalne produkty | Darmowa dostawa powyżej 499zł

Szukaj

  • 0

Organiczna bawełna do wypełnień

109.00 PLN

Bawełna organiczna

puszyste i miękkie runo bawełniane

Jest to mata organiczna, bawełniana dedykowana z myślą o naszych poduszkach Natural pure cotton

Mata z bawełny organicznej to zdrowy i hypoalergiczny sposób na wykonanie miękkich poduszek, kołder i zabawek. Nasze watoliny bawełniane są przystosowane do wszelkich wypełnień pościeli i poduszek, pikowania, patchworku, materacy oraz do zabawy.

Nasze owaty bawełniane spełniają regorystyczne wymogi ekologiczne i społeczne - posiadają certyfikat GOTS. Są hypoalergiczne, niebielone i niefarbowane. 100% natury 0% syntetyków.

Organiczna bawełna to bawełna produkowana i certyfikowana zgodnie z ekologicznymi standardami rolniczymi. Jej produkcja podtrzymuje zdrowie gleb, ekosystemów i ludzi, wykorzystując naturalne procesy, a nie sztuczne nakłady. Co ważne, uprawa nie pozwala na stosowanie toksycznych chemikaliów oraz GMO (organizmów zmodyfikowanych genetycznie). Zamiast tego łączy tradycję, innowację i naukę, aby przynieść korzyści wspólnemu środowisku i promować dobrą jakość życia dla wszystkich zaangażowanych.

Dowiedz się więcej: Bawełna organiczna
Cena dotyczy 0,5m organicznej maty bawełnianej (50cmx150cm) 


Skład:

100% certyfikowana, organiczna bawełna w postaci sprasowanej (owata organiczna), o gramaturze ok 330 g /m,  grubość 10-15mm, szerokość na belce 150cm.

Kraj pochodzenia: Niemcy

Koszyk

Twoje zakupy

s k l e p