Minimalistyczne i naturalne produkty | Darmowa dostawa powyżej 499zł

Szukaj

  • 0

Filozofia marki


EKOLOGICZNA PRACOWNIA

W naszej etycznej pracowni, spełniamy marzenia o naturalnych, bezpiecznych i zdrowych produktach. Pozbawiamy i uwalniamy z presji szybkiej produkcji, masowego wyzysku, cierpienia ludzi i zwierząt oraz zatruwania środowiska. Otacza nas harmonia i wiara w symbiozę z naturą. 

Przy wyborze materiałów, z których tworzymy asortyment, kierujemy się przede wszystkim ich naturalnym pochodzeniem oraz najwyższą jakością przy jednoczesnym uwzględnieniu przejrzystości w całym łańcuchu dostaw. Istotna i kluczowa jest dla nas wiedza o kraju pochodzenia surowca, procesie uprawy, sposobie obróbki i wykończeniu tkanin, warunkach zatrudnienia, warunkach hodowli zwierząt, gospodarce odpadami oraz oczyszczaniu ścieków i logistyce.

Zgodnie z naszą ideą surowce oraz materiały, potrzebne do tworzenia naszych produktów pochodzą od certyfikowanych producentów. Naszymi partnerami biznesowymi są wyłącznie firmy, które wyróżniają się zrównoważonym sposobem pozyskiwania i przetwarzania surowców naturalnych. Posiadają należne certyfikaty, potwierdzające ekologiczne pochodzenie lub odznaczają się etyczną działalnością. Wiemy, że jest to właściwe i zgodne z tym, co możemy jeszcze zrobić. 

Naturalne pochodzenie nie jest opcją w Maximusky, to wymóg. Nasze produkty zapewniają niezrównaną miękkość oraz bezpieczeństwo dla delikatnej i wrażliwej skóry. 

Każdy z nas może mieć wpływ na przyszłość naszej planety, stosując organiczne, trwałe i odpowiedzialnie produkowane tkaniny. Dokonując zakupów w naszym sklepie wspierasz drobne gospodarstwa ekologiczne. Przyczyniasz się tym samym do polepszania całego ekosystemu na ziemi. Szczerze dziękuję w imieniu własnym oraz wszystkich ludzi zaangażowanych w uczciwą produkcje, za zakupy w naszym sklepie.

Życzymy wszelkiego dobra!

Koszyk

Twoje zakupy

s k l e p