Minimalistyczne i naturalne produkty | Darmowa dostawa powyżej 499zł

Szukaj

  • 0

Torba eko na zakupy birds Paryżanka

49.99 PLN

Torba Paryżanka

ekologiczna torba birds na zakupy

Ekologiczna torba zwana również paryżanką, została wykonana z siateczkowej certyfikowanej bawełny organicznej o mocnym spocie. W pełni naturalna i zarazem bardzo wytrzymała. Niezbędna podczas zakupów, by ograniczyć torby jednorazowe bez udziału plastiku. Dzięki elastycznemu wykonaniu, pomieści ona sporo produktów, ale również może służyć do przechowywania żywności oraz chętnie zastąpi torbę plażową lub uda się z Tobą na piknik.  Dzięki długiemu uchwytowi wygodnie nosi się ją na ramieniu. Nasz ekologiczny print, posiada certyfikat Oeko - Tex w klasie 1.

Torba wykonana została w sposób przyjazny dla środowiska, z certyfikowanej bawełny organicznej, posiadającej certyfikat GOTS (Global Organic Textile Standard).

Ograniczmy plastik do minimum! Nasza torba jest naturalna, zrównoważona, organiczna, biodegradowalna, wielokrotnego użytku oraz nadaje się do recyklingu.

Czas oczekiwania dla naszych zamówień wynosi od 3-7 dni roboczych, w wyjątkowych sytuacjach termin ten może się znacznie wydłużyć. Wszystkie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta - nasze produkty powstają z chwilą zamówienia, nie są nigdzie magazynowane. Otrzymujesz zatem nowy, gotowy i świeży produkt.


Skład:

  • 100% bawełna organiczna
  • wymiary: 38cm x 41 cm, długość uchwytu 61 cm

Szczegóły produktu:

  • Może być noszona w ręce lub na ramieniu
  • Pomieści do 6 kg


Koszyk

Twoje zakupy

s k l e p